Przejdź do głównej zawartości

Mirror Nails i łatwe zdobienie


Paznokcie są łatwe do wykonania , prezentują się naprawdę fajnie i klasycznie. Poniżej  mała instrukcja jak wykonać takie zdobienie :-)Co potrzebujemy:

  • Baza hybrydowa 
  • szary lakier hybrydowy ( ja użyłam Semilac 141 "Lady in Gray")
  • pyłek Semi flash Metalic
  • pacynka do cieni
  • Top NoWipe (niepozostawiający warstwy dyspersyjnej)  
  • czarny lakier hybrydowy
  • biały lakier hybrydowy

To są główne składniki do naszego manicure , ale oczywiście przydadzą się również inne rzeczy , ale o tym pisałam już w Podstawy manicure hybrydowego.


Wykonanie :

1.Odpowiednio przygotowaną wcześniej płytkę paznokcia odtłuszczamy i nakładamy bazę. Następnie pokrywamy nasze paznokcie jedną warstwą szarego. Jeśli chcemy, aby jeden z naszych paznokci się wyróżniał -malujemy go na biało , a następnie całość utwardzamy w lampie .Pokrywamy nasze paznokcie drugą warstwą lakieru i ponownie utwardzamy w lampie .

2. Szare paznokcie pokrywamy jedną warstwą Topu NoWipe, biały pomijamy. Gdy nasze paznokcie są już utwardzone zaczynamy nakładanie pyłku "Semiflash Metalic" .W tym celu całą pacynkę pokrywamy pyłkiem , a następnie za pomocą pacynki wcieramy pyłek w paznokcie. Ponownie nakładamy Top ( tutaj nie jest już konieczne aby był to Top NoWipe, ale ten zawsze sprawdza się dobrze) i utwardzamy w lampie.3.Teraz malujemy wzorek. Możemy posłużyć się sondą do kropek , ale zwykła wykałaczka , czy patyczek bambusowy też dają radę. Jeśli chcecie namalować taki sam wzorek jak ja to po prostu wzorujcie się na zdjęciu , które zamieszczam obok

4. Wzorek oczywiście utwardzamy w lampie i nakładamy Top na naszego "białego samotnika" i znów utwardzamy w lampie.
Tak prezentują się gotowe pazurki :-)


Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Czy można nie mieć pasji?

To pytanie sama zadawałam sobie jakiś czas temu. Inni grali na gitarze, pisali wiersze, malowali obrazy, robili piękne zdjęcia itd., a ja tylko stałam z boku i zastanawiałam się po cichu " A co właściwie jest moją pasją? Gdzie jest to coś co dawałoby mi energię do dalszego działania po męczącym dniu spełniania obowiązków? Myślę że wiele ludzi ma właśnie podobny problem. Teraz mój punkt widzenia się zmienił i postaram się mniej więcej wyjaśnić jak ja to widzę. Więc zacznijmy od podstaw.

DIY- czyli chusta dla psa

Po krótkiej nieobecności spowodowanej minionymi świętami Wielkanocnymi i bardzo intensywną nauką do egzaminów końcowych, przychodzę do was z kolejnym DIY.  Pokaże dzisiaj, jak zrobić taką chustkę (jak powyżej) dla naszego pupilka :-)

Zdobienie przy uzyciu pyłku Moonlight od Neonail